تاریخ انتشارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۵
کد مطلب : ۴۶۱۶۴۹
بر اساس آخرین رنگ بندی کرونایی در استان مازندران، ۱۱ شهرستان در منطقه زرد و ۱۱ شهرستان دیگر در وضعیت آبی کرونایی هستند.
۰
plusresetminus
مازندران همچنان خارج از وضعیت قرمز و نارنجی/۲۰ روز بدون فوتی کرونایی
‏به گزارش بلاغ، براساس آخرین اطلاع‌رسانی رنگ‌بندی کرونایی مناطق مختلف کشور از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت،  مازندران همچنان خارج از وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارد.

بدین ترتیب در استان مازندران از ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۱ شهرستان در منطقه زرد و ۱۱ شهرستان دیگر در وضعیت آبی کرونایی هستند.

شهرهای قرمز قرمز نارنجی نداریم و شهرستان‌های با وضعیت زرد شامل گلوگاه، نکا، میاندرود، سیمرغ، سوادکوه ، سوادکوه شمالی، جویبار، فریدونکنار، عباس آباد، کلاردشت و رامسر و شهرستان‌های با وضعیت آبی نیز شامل بهشهر، ساری، قائم شهر، آمل، بابل، بابلسر، محمودآباد، نور، نوشهر، چالوس و تنکابن است.

بهترین و موثرترین راه‌های مقابله با کرونا، تکمیل واکسیناسیون و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی است.

 با ادامه روند کاهشی و روزهای بدون فوتی کرونایی در مازندران سپری شد، طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۳ بیمار مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۱۶ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 هم اکنون ۶۰ بیمار به علت کرونا در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۰ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۱۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار جدید بستری و ۲ بیمار هم ترخیص شدند.

همچنین ۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۱۴ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۷۴ نفر رسید که از این تعداد ۲۶ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته موردی از فوتی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل گزارش نشد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

مشی سیاسی سردار سلیمانی
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۰