تاریخ انتشارپنجشنبه ۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۲
کد مطلب : ۴۶۲۷۵۷
استاندار مازندران گفت: احداث بزرگراه میاندورود ـ قائم‌شهر را از طریق فاینانس برای حل مشکل تردد در این محور ساخته با اعتباری بالغ بر ۱۰ تا ۱۲ هزار میلیارد تومان در دستور کار بانک ملی قرار دارد. ‎
۰
plusresetminus
احداث بزرگراه میاندورود به قائم‌شهر با اعتبار ۱۲ هزار میلیارد تومان
به گزارش بلاغ، سیدمحمود حسینی‌پور در دیدار فرزین، مدیرعامل بانک ملی کشور که با حضور نمایندگان شهرستان‌های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با عنوان اینکه بانک ملی قصد دارد بزرگراه میاندورود ـ قائم‌شهر را از طریق فاینانس به‌صورت مشارکت و بازپرداخت از محل عوارض توسط مسافران غیربومی این پروژه احداث کند، اظهار کرد: احداث این پروژه که برای حل مشکل تردد در این محور ساخته می‌شود با اعتباری بیش از ۱۰ تا ۱۲ هزار میلیارد تومان در دستور کار بانک ملی قرار دارد.

وی گفت: براساس رایزنی‌های صورت گرفته با موافقت بانک ملی به عنوان یکی از ۷ عضو کنسرسیوم بانک های دولتی ( و موافقت نهایی یک بانک باقیمانده عضو )؛ مقرر شد، ۳ هزار میلیارد تومان فاینانس جهت تامین آب شرب استان به شرکت آب منطقه ای تعلق گیرد.

استاندار مازندران اظهار کرد: با تسویه مطالبات‌ بانک ملی از وزارت نیرو، فاینانس آب منطقه‌ای راه می‌افتد و بدین ترتیب مشکل تامین منابع این شرکت در مازندران حل می‌شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
فرزند پیامبر هم باشی، نابود می‌شوی
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
میرحسین موسوی یک «‌فراماسون» است!
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
"حسین همدانی کیست؟"
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷
ارتش چین را بهتر بشناسیم
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰