تاریخ انتشارجمعه ۱۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۱
کد مطلب : ۴۶۲۷۸۱
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران_ نوشهر و جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ با هدف حفاظت و توسعه منابع طبیعی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند.
۰
plusresetminus
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری برای حفاظت و توسعه منابع طبیعی مازندران
به گزارش بلاغ، در راستای گسترش فرهنگ حفظ، احیاء و توسعه منابع طبیعی و آبخیزداری در مناطق شهری و روستایی و استفاده از ظرفیت جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ و تشکل‌های مردم نهاد در جهت حفاظت و نهالکاری و مدیریت پایدار منابع طبیعی از جمله اهداف مهمی بود که در این تفاهم نامه مورد نظر قرار گرفت.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران_ نوشهر در مراسم امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به سابقه فعالیت های متعدد این جمعیت در حوزه حفاظت از منابع طبیعی، گفت: آلودگی زدایی، فرهنگ سازی و درخت کاری خدمات مشاوره ای در زمینه صیانت از فضای سبز و تهیه بسته های آموزشی مرتبط با منابع طبیعی از فعالیت های داوطلبانه این جمعیت در نقاط مختلف غرب استان است.

مسعود ملکی ضمن ابراز خرسندی از امضای این تفاهم نامه، اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰، ارائه آموزش های همگانی بر اساس تفاهم نامه مذکور، هماهنگی لازم جهت اعزام مربیان برای ارائه آموزش های لازم برای حفظ و احیاء منابع طبیعی و ترویج فرهنگ منابع طبیعی به اعضای جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ در سطح استان انجام خواهد شد.

وی بیان داشت: همکاری مشترک و هم افزایی در راستای ماموریت ها و وظایف محوله، ترویج فرهنگ حفظ و احیای منابع طبیعی و تبدیل آن به معارف عمومی در بین جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ در موضوع های مرتبط با منابع طبیعی و آبخیزداری از اهداف امضای این تفاهم نامه به شمار می رود  این تفاهم‌نامه در ۷ماده و به مدت ۵ سال به امضای مسعود ملکی سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران نوشهر و محمود عموزاد نماینده جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ رسید.

در پایان با ارائه یک نسخه از تفاهم‌نامه مقرر شد این طرح با عنوان همیاران طبیعت که هر یک از افراد جمعیت احیای انسانی کنگره ۶۰ با ثبت نام در آن به عنوان یک همیار طبیعت در نظر گرفته شده و برای هر نفر کارت مخصوص همیاری طبیعت نیز صادر شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين
فرزند پیامبر هم باشی، نابود می‌شوی
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
میرحسین موسوی یک «‌فراماسون» است!
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۲
"حسین همدانی کیست؟"
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷
ارتش چین را بهتر بشناسیم
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰