تاریخ انتشارشنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۸
کد مطلب : ۴۶۳۸۲۹
فرمانده سپاه کربلا گفت: رسانه انقلابی یکی از ابزار جدایی ناپذیر مبارزه و خنثی کننده عملیات روانی استکبار است.
۰
plusresetminus
رسانه انقلابی خنثی‌کننده عملیات روانی استکبار علیه نظام است
به گزارش بلاغ، سردار سیاوش مسلمی در آئین تجلیل از خبرنگاران و اختتامیه رویداد‌های رسانه‌ای سال بسیج و سپاه کربلا که حضور سردار سرتیپ ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیرو‌های مسلح کشور، حجت الاسلام رعایتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا و اصحاب رسانه در در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد ضمن تسلیت ایام عزای سیدالشهدا( علیه السلام) با اشاره به اینکه امروز رسانه نقش بارزی در ابعاد زندگی انسان دارد، گفت: انچه که برای همه کشورها دارای ارزش و اهمیت است نشان دادن نقش و جایگاه اصلی رسانه است.

فرمانده سپاه کربلا با بیان این مطلب که ایران اسلامی به دنبال تبیین نقش واقعی رسانه در جامعه است، افزود :جهاد تبیین مهم ترین و ضروری ترین نیاز امروز کشور است .

مسلمی درادامه با اشاره به برگزاری چنین مراسمی، هم اضافه کرد: تجلیل از خبرنگاران یکی از عرصه هایی است که میتوان جایگاه رسانه را به جامعه نشان داد.

وی با تاکید بر اینکه جامعه امروز نیاز به رسانه های دارد که اعتمادسازی کنند، خاطرنشان کرد: برای یک جامعه این مسئله حیاتی است که ما بتوانیم از رسانه های انقلابی که تمام قدر برای تقویت، احیا و ترویج ارزش های اسلامی و شعائر دینی کار می کنند و در مقابل دشمنان می ایستند، حمایت کنیم.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه خبرنگاران تراز انقلاب، رسانه های انقلابی را به اهداف خود می رسانند، تصریح کرد: سلاح خبرنگار از ابزار نظامی مهم تر است و اگر خبرنگار از سلاح قلم به درستی استفاده کند، می تواند در مقابل دشمن بایستد چرا که رسانه  انقلابی یکی از ابزار جدایی ناپذیر مبارزه و خنثی کننده عملیات روانی استکبار است.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

پربيننده ترين